Advert

Meko Yapı-Küretaş İnşaat Korulife Evleri’nin temelini attı

4 bloktan oluşan, içinde basketbol-voleybol sahası, aquaparklı açık yüzme havuzu, cafe ve market bulunan site tamamlandığında sakinlerine konforlu bir hayat sunacak.

Meko Yapı-Küretaş İnşaat Korulife Evleri’nin temelini attı
Meko Yapı- Küretaş İnşaat olarak 5. Projelerinin temelini attıklarını söyleyen Meko Yapı ortaklarından Ahmet Güneş, “Biz, Meko Yapı olarak projelerimizde kaliteyi, konforu, lüksü ve en ince ayrıntıları müşterilerimize sunarken geride bıraktığımız 2 yıl süresince oluşturduğumuz güven ile yolumuza devam ediyoruz.” dedi. Korulife projelerinin ile 4 blok 256 daireden oluştuğunu dile getiren Güneş, “Korulife projemiz Samsun’un merkezinde, şehrin hemen içinde modern bir yaşam alanı olarak sizleri bekliyor.’’ diye konuştu.

“Satışına İlk olarak Ocak ayında başlanılan Korulife’ da 256 dairesinin 156 tanesini sattık.” diyen Güneş, “Geriye kalan 100 daire için de kampanyalı satışlarımız devam etmektedir. Sizlerin de Şehrin En Gözde projesi olan Samsun Korulife Evleri’nde daire sahibi olmanızı, yaşamanızı istiyor ve Örnek dairemize bekliyoruz.” dedi.

Ahmet Güneş daha önce tamamladıkları projelerini ise şöyle sıraladı: “Meko yapı ve Küretaş inşaat olarak daha önce 2 blok 80 daireden oluşan Atakum Rüyam Evleri, 4 blok 216 daireden oluşan Panorama Evleri, 8 Blok 542 daireden oluşan Samsun Korupark Evleri 1. Etap ve 5 Blok 368 daireden oluşan Samsun Korupark Evleri 2. Etap Projelerinin ardından şimdi de Samsun Korulife ile sizlerin ihtiyaçlarını karşılayacak yeni bir proje ürettik.’’
Temel atma törenine Meko Yapı ortaklarından Adem Kara ve Özdemir Kılıç ile Ahmet Güneş ve Satış Müdürü Fatih Dilekçi katıldı.
samsun haber samsun inşaat meko yapı koru life evleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Yılmaz’dan FETÖ’ye virüs benzetmesi
Başkan Yılmaz’dan FETÖ’ye virüs benzetmesi
Denize atlayarak intihar etti
Denize atlayarak intihar etti