Omegle'den kız düşürme hilesi, omegle.com hilesi

Omegle'yi açtığınızda karşınıza hep erkek mi düşüyor. İşte bu hile tam size göre %100 çalışıyor tarafımdan denenmiştir.

Omegle'den kız düşürme hilesi, omegle.com hilesi
Bildiğiniz üzere omegle random user mantığı ile yani denk gelesiye üye getirme ile çalışmaktadır. Ancak ufak bir kaç hile ile bunun üstesinden gelebiliyoruz. %100 karşınıza istediğiniz cinsiyet gelmese de en azından %60 olarak bu oranı değiştirebiliyoruz.

Peki Nasıl Yapıyoruz '
1. yöntem
İlgi alanlarını doldurarak;
Bu kısma ilgi alanları ile ilgili şeyler yazın misal, güzellik, makyaj, alışveriş, moda vs. hepsi bayanların ilgi çekebileceği şeyler olsun bir erkeğin makyaj ilgisini çekmeyeceğine göre karşınıza yüksek oranda bayan çıkacaktır sistem makyaj ile ilgilenenleri karşınıza gönderecektir. Yani bu kısıma avon yazarsanız ilgi alanı avon olan kullanıcılar karşınıza çıkacaktır. Tabi bunu ingilizce, fransızca artık nasıl arzu ederseniz o şekilde yazın her kelimenin arasına bir virgül koyun olay tamamdır. Türkçe dilde pek işe yaradığını söyleyemeyiz.

2. yöntem
Bu yöntem de üst kısmı boş bırakıp use my facebook likes kutucuğunu işaretliyoruz
Burada omegle facebookta beğendiğiniz sayfalar ortak olan kişileri karşınıza getiriyor, eğer beğendiğiniz sayfalarını genellikle bayanlar beğenmiş ise karşınıza %80 ağırlıkla bayan çıkar. Arada sizinde yaptığınız yöntemde karşınızı nadiren erkekler çıkabiliyor. Omegle buna da önlem almış durumda bu iki yöntemden herhangi biri ile omegleye başlayınca fake webcam olanlar bağlanır bağlanmaz kullandıkları split cam programının adı ekranda yazıyor. Eğer ekranda hiç birşey yazmıyor anormal program isimleri yok ise karşınızdaki kişi %99 gerçektir

omeglede kız düşürme yöntemleri omegle hilesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Samsun’da korkutan balık ölümleri
Samsun’da korkutan balık ölümleri
Raylı sistemde önemli gelişme
Raylı sistemde önemli gelişme