01 Ekim 2014 Çarşamba

Ak Parti'nin Samsun Tekkeköy İlçesi Belediye Başkan Adayı Belli Oldu

AK Parti'den Tekkeköy Belediye Başkan Adaylığı için 11 başvuru yapıldı. Alınan ilk bilgilere göre Tekkeköy'ün adayı belli olduğu belirtildi.

02 Ocak 2014 Perşembe 09:57
Ak Parti'nin Samsun Tekkeköy İlçesi Belediye Başkan Adayı Belli Oldu

SAMSUNDA HABER
AK Parti Tekkeköy'de, CHP'li Tekkeköy Belediye Başkanı Hayati Tekin'i devirebilmek için yoğun bir gayret sarfediyor. Bunun için 30 bin kişilik stad olmak üzere, Fuar Kongre Merkezi, 7 bin 500 kişilik kapalı spor salonu gibi amiral yatırımları ilçeye kaydırdı.

AK Parti'den Tekkeköy Belediye Başkan Adaylığı için 11 başvuru yapıldı. AK Parti Tekkeköy Belediye Başkan Adaylığı için başvuran Adem Kızılkaya, Halil İnci, Hasan Togar, Aydın Çift, Yüksel Öğüten, Mustafa Candal, Cafer Sadık Yılmaz, Hasan Sivas, Ahmet Yücel, Tamer Oktav ve Mahir Işık isimleri arasında bir değerlendirme yapan AK Parti Genel Merkezi, tek bir aday üzerinde kararını verdi.

Ankara'dan gelen ilk kulis bilgilerine göre, AK Parti Tekkeköy Belediye Başkan Adaylığı için Hasan Togar ismini belirledi.
Hasan Togar Kimdir?
01.11.1969′da Tekkeköy’de doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Tekkeköy’de tamamladı. Karadeniz Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler fakültesi 3. sınıfta okurken çok istediği 19 Mayıs Üniversitesi Spor Akademisi bölümünü kazandı ve bu bölümü okudu. Emekli bir anne babanın 2 oğlundan birisi olan Hasan Togar. 1997 yılında kardeşi ile kurduğu şirkette ticaret ile uğraşmaktadır. Hasan Togar  evli ve 3 çocuk babası.


    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Samsun'daki Suriyeli vatandaşlar için ne yapılmalı?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
ARŞİV
sanalbasin.com üyesidir