banner434
23 Ekim 2014 Perşembe

CHP Samsun Meclis Üyeleri 2014 Belli Oldu, Sıralı Tam Liste

CHP Samsun İlkadım, Atakum, Canik, Tekkeköy, Çarşamba, Terme, Salıpazarı, Terme, Bafra, 19 Mayıs, Vezirköprü, Asarcık, Ayvacık, Kavak, Havza, Yakakent, Alaçam belediyesi meclis üyeleri belli oldu.

19 Şubat 2014 Çarşamba 22:24
CHP Samsun Meclis Üyeleri 2014 Belli Oldu, Sıralı Tam Liste


CHP Samsun İl Teşkilatları, Belediye Başkan Adayları ve Belediye Meclis Üyesi Adayları listelerini il ve ilçe seçim kuruluna teslim etti.


İLKADIM BELEDİYESİ MECLİS ÜYELERİ ADAYLARI
1-Erkan AKYÜZ
2-Naci ALTUNCU
3-Mehmet Cahit KAYA
4-Mehmet BANK
5-Hikmet GÖRAL
6-Aynur ÖZCAN
7-Nilgün ÖZTÜRK
8-Erdal ŞEHİNER
9-Bülent ÖZDEMİR
10-Barış KAYGUSUZ
11-Savaş OVALI
12-Köksal TUĞLU
13-Özgür KAYA
14-Sebahattin TUNCEL
15-Uğur GÖRE
16-Ratife SEZGİN
17-Kazım ARSLANTÜRK
18-Zaim ALKUR
19-Nadide DÖKTÜR
20-Nurhan FIRAT
21-Zehra Sabiha ARSLAN
22-Sedat YILMAZ
23-Fahri ÇAMUR
24-Hale TÜFENK
25-Erkan CEYLAN
26-Cemil KÖKSAL
27-Serdar ÖĞE
28-Emine SOHTA
29-Ümran KINIK
30-Ayşe AYDIN
31-Binnaz Tülay ÇAKIROĞLU
32-Sevcan HAY
33-Murat SOHTA

KONTENJAN:

1- Burhan KÖMPE
2 - Kemal KOCABAŞ
3 - İbrahim KURT
4 - Fikret PEKAL


ATAKUM BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ADAYLARI
1- Mustafa TÜFEK
2- Hatice Sönmez GÜNEŞ
3- İbrahim Saraç
4- Hasan İpek
5- Metin Tiryaki
6- İbrahim Timur
7- Süleyman Taş
8- Mehmet Türüdü
9- Saim Erdoğan
10- Gülşen Onur
11- Hüseyin Akçamur
12- Dilek Çınar
13- Özgür Nuri Çepni
14- Hayrettin Onur Çolakoğlu
15- İlhan Aslan
16- Filiz Öztopal
17- Serhan Özyeğin
18- Şükrü Kumbasar
19- Kamuran Çubukcu
20- Ayla Baskın
21- Yılmaz Armutçu
22- Turgay Özçelik
23- Şenay Doğan
24- Hasan Yeşilova
25- Aysın Diren
26- Gamze Arkoç
27- Müyesse Karakoç
28- Şevket Genç

KONTENJAN:
1- Suat Hayri Erdönmez
2- Şennur Koçer
3- Yasemin Betül Yavuz

CANİK
1. HALİL TÜRK
2. NECMİ İNCE
3. HASAN ÇOBANCI
4. AYŞE ALBAYRAK

VEZİRKÖPRÜ
Ersen ÇELTEKLİ Üniversite
Güngör FIRAT Ortaokul
Zehra IŞIK Önlisans
Hüseyin İVGİN Önlisans
Fatma GÜMÜŞEL Lise
İbrahim AKSEL İlkokul
Veyis ERMİŞ Lise
Ahmet KARA Ortaokul
Yaşar DAĞ İlkokul
Mustafa ÇİFTÇİ İlkokul
Kadir TURAN İlkokul
Kemal AKTAŞ İlkokul
Nimet ÇORUH Ortaokul
Nafiz YİĞİT Ortaokul
Hülya AKBAĞ Üniversite
Ahmet İNAN İlkokul
Mücella ÖZGÜNGÖR Önlisans
Celal İPEK İlkokul
Abdurrahman AKÇAY İlkokul
Necdet KIROĞLU Önlisans
Ömer KUYMA İlkokul
YEDEK ÜYELİK
Talat MERT İlkokul
Hasan GÜLTEKİN İlkokul
Kerem BAL Ortaokul
Hasan DÖNER İlkokul
Dursun ÖZTÜRK İlkokul
Kemal ZENGİN İlkokul

KONTENJAN
Sami AKYOL Önlisans
Fikret BÜYÜK Üniversite

Mustafa GEBEŞ Ortaokul



SALIPAZARI

1-ZAFER ERSOY
2-SALİH ŞİMŞEK
3-HASAN KİBAR
4-ÖMER FARUK ŞAHİN
5-AHMET EKŞİ
6-AHMET GÖKMEN
7-SALİM TOK
8-AZMİ ÇAKIR
9-ÇETİN GÜNGÖR
10-HAKKI KAYA

KONTENJAN
FETİH KARACA



BAFRA

1- Esra Deniz Karagöl ( Ziraat Mühendisi CHP Bilim Kurulu Üyesi )
2- Engin Sırım ( Harita Mühendisi )
3- Fatih Arslan ( Ziraat Mühendisi )
4- Recep Özcan ( Esnaf )
5- Ramazan Güngör ( Çiftçi )
6- Feyyaz Bayrak ( Çiftçi )
7- Bilal Kıran ( Emekli )
8- İslam Akbaş ( İktisatçı )
9- Bayram Keçe ( Emekli )
10- Mehmet Çoşgun ( Adliyeden Emekli )
11- Cemal Aksu ( Esnaf )
12- Nevrise Uzan ( Ev Hanımı )
13- Cevat Şahin ( İşçi )
14- Bakiye Ayraler ( Emekli Öğretmen )
15- Fatma Gebelek ( Belediyeden emekli )
16- Necmettin Çalışkan ( Emekli Öğretmen )
17- Celal Aksu ( Emekli Öğretmen

KONTENJAN

1- Seydi Ahmet Şener ( Makine Mühendisi - Genel Müdür )
2- Yücel Aydoğdu ( Eski İl Genel Meçlisi Üyesi, Emekli Sağlıkçı )
3- Ahmet Avcı ( Emekli Veteriner )


Ondokuz Mayıs Meclis Üyeliği Adayları

1. Recep Coşkun
2. Hasan Aydın
3. Çiler Baydar
4. Nejat Yeşilyurt
5. Harun Çevik
6. Yunus Akyüz
7. Yunus Şafak
8. Dursun Ok
9. Yunus Yiğiter
10. Hafize Uzunalioğlu
11. Osman Doğan
12. Sadullah Öz
13. Bekir Çelik

Yedek Üyelik

Şevket Yıldırım
Murat Gidergelir
İlyas Olgun


Kontenjan

Şaban Sarı
Aziz Yiğit



Alaçam Belediye Meclis Üyeliği Adayları

1. Kenan Pir
2. Yaşar Soylu
3. Elif Yiğit
4. Orhan Baş
5. Çetin Bak
6. Nadir Anarat
7. Bedir Gül
8. Mehmet Ekici
9. Ali Çelebi
10. Kıyas Köse
11. Zühtü Dursun
12. Aydın Algan
13. Zühtü Tongal


Yedek Üyelik

Aydın Akgün

Kontenjan
Uğur Varoğlu
Kerami Nacak


Asarcık Belediye Meclis Üyeliği Adayları

1. Kadir Koral
2. Tevfik Değirmenci
3. Mustafa Alçın
4. Ahmet Dayı
5. Orhan Bodur
6. Mürsel Erginer
7. Süleyman Aksakal
8. Tarık Altundal
9. Nuh Aydın
10. Hasan Karaköse
11. Dursun Saçlı

Kontenjan

Cemal Baskın


Çarşamba Belediye Meclis Üyeliği Adayları

1. Gürel Oktem
2. İdris Demirel
3. Tevfik Ulubay
4. Necmi Sonkaya
5. Berran Onan
6. Murat Sonkaya
7. Fatih Parladı
8. Ahmet Erbaş
9. Murat Öztürk
10. Murat Aysan
11. Şinasi Sözen
12. Metin Yön
13. Ünal Mutluoğlu
14. Murat Kırbay
15. Yılmaz Şangül
16. Ali Samancı
17. Rahmi Dağlı
18. Tarık Uysal
19. Tuncay Erbay
20. Erhan Koç
21. Hüseyin Pala

Kontenjan

1. Osman Şener
2. Nesime Oğuzeş
3. Mehmet Çalışkan


Havza Belediye Meclis Üyeliği Adayları

1. Dilaver Kocatepe
2. Nemciye Dilek
3. Sefer Ali Özdemir
4. Erol Zeylan
5. Bülent Yıldırım
6. Şaban Döndür
7. Orhan Yılmaz
8. Davut İpek
9. Mehmet Keskin
10. Uğur Sakallı
11. Menderes Aktürk
12. Mehmet Çakır
13. Onur Karakaya

Yedek Üyelik

1. Seda Çelik
2. Muharrem Yoldaş
3. S. Ahmet Özveren

Kontenjan

1. Orhan Güney
2. Çetin Uysal


Kavak Belediye Meclis Üyeliği Adayları

1. Abdullah Fırat
2. Bengü Ceylan
3. Mustafa Tuğrul
4. Şuayip Dinçer
5. Eşref Saral
6. Hüseyin Varol
7. Veysel Topkara
8. Özgen Yılmaz
9. Faruk Demirel
10. Ahmet Karaca
11. Yunus Durmaz
12. Emre Okuyucu
13. Özal İnaç
14. Hacı Arif Öncü


Kontenjan

Orhan Arslan



Ladik Belediye Meclis Üyeliği Adayları

1. Hüseyin Altundağ
2. Zekariya Pişgin
3. Rıza Kabadayı
4. Muhsin Balcı
5. Kenan Öztürk

Kontenjan

Hüseyin Boyar



Terme Meclis Üyeliği Adayları

1. Aydemir Şenel
2. İsmail Işıtan
3. Ahmet Yaşan
4. Mustafa Çakır
5. Ali Özdemir
6. Kemal Şanlı
7. Ersin Çalışkan
8. Hamdi Çelebi
9. İbrahim Baştuğ
10. Emrah Akyazı
11. Elvan Kesim
12. Ahmet Özyürek
13. İsmail Akman
14. Süleyman Soylu
15. Nurettin Ergen
16. Ömür Bölükbaş
17. Yasemin Çalıkoğlu
18. Murat Karal
19. İsa Ordu
20. Şükrü Yıldırım
21. İsmail Uçar
22. Figay Albayrak



1. Sadullah Sezgin
2. Metin Tokur
3. Mehmet Ocak
4. Necmettin Ercan
5. Ahmet Hasan Şen
6. Mehmet Nizamettin Kasımay
7. Mehmet Akkaya
8. Yahya Özyürek
9. Mehmet Bıyık
10. Serkan Alkan
11. Aydın Maraz
12. Adem Yılmaz
13. Rafet Taş
14. Selim Aslantürk
15. Selahattin Parlak
16. Temel Akkuş
17. Muammer Altun
18. Cemal Kubatoğlu
19. Enver Gülenç
20. Salih Hikmet Tanrıver
21. Sedat Kunt
22. Bülent Erkoç
23. Mehmet Yerebasmaz
24. Cemalettin Derendeli



Kontenjan

1. Meskut İçgel
2. Hatun Genç

YORUM YAZ

  • Ad Soyad:

  • Yorum:

  •  

    @name x

  • UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.

      Yorumlar
      Toplam 1 yorum mevcut

    • yaşar güngör 9 ay önce yorumlandı

      tekkeköy teşkilatı uyuyor encümen listesi nerde

    HAVA DURUMU
    Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
    Samsun'daki Suriyeli vatandaşlar için ne yapılmalı?

    NAMAZ VAKİTLERİ
    Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
    ARŞİV